Nástup ešte dnes ako výrobný pracovnik v Lozorne

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Malacky
Lozorno

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Operátor výroby - výroba strešných skiel pre automobilový priemysel, montáž jednotlivých komponentov v rámci strešných skiel. Pracuje sa v pracovnom priestore t.j. každý má svoj pracovný stôl, kde vykonáva pracovnú činnosť. Práca je podriadená taktu

Ponúkaný plat

5.31 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

operátor 5,31 € / brutto/ hod prvých 6. mesiacov, potom 5,36€/brutto/ hod + Bonus 120€

Sobota priplatok 1,79€/brutto/ hod., Nedeľa príplatok 3589€/brutto/ hod., Štátny sviatok + 100% z priemernej mzdy, Nadčas + 25% z priemernej mzdy

OD 1/23 bude nepretržitá prevádzka možny zárobok cca 1200€

Benefity a ďalšie výhody

Prečo pracovať v EUROPERSONAL-e?
 pracovná zmluva bez skúšobnej doby
 stravný lístok v hodnote 4,80€ alebo zabezpečené stravovanie
 bezplatná právna poradňa
 bezúročné MIKRO-pôžičky
 sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
 celodenná starostlivosť koordinátorom
 zabezpečené ubytovanie a doprava

Termín nástupu do práce

od 30.5.2023

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

trpezlivosť , ochota pracovať na zmeny , manuálna zručnosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno