SESTRA_endokrinologická ambulancia_skrátený úväzok 80%_PLK Centrál Bratislava

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu hľadáme nového člena na endokrinologickú ambulanciu, ktorého náplňou bude:  - poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov  - realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

960 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru ◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania ◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Dôslednosť Empatická komunikácia Tímovosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno