Rádiologický technik - Poliklinika ProCare Prešov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešov
Prešov

Pozícia / odvetvie

Radiologický asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Samostatne vykonáva odborné pracovné činnosti v rádiológii, ktoré zodpovedajú rozsahu a obsahu získaného vzdelania. V rámci svojej odbornej kvalifikácie je schopný plne využívať rádiologickú techniku.

Ponúkaný plat

878 - 878 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Do vysoko špecializovaného kolektívu hľadáme posilu. Prijmeme len kandidáta s ukončeným vzdelaním, prax je vítaná.

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ozvite sa nám a dohodneme si stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

Do vysoko špecializovaného pracoviska hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu. Prijmeme len kandidáta s ukončeným vzdelaním, prax je vítaná. Požadujeme aktívny prístup a ochotu učiť sa.

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno