Rádiologický technik

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany
Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Radiologický asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s. príjme na moderné rádiodiagnostické oddelenie kolegu na pozíciu Rádiologický technik od ktorého očakávame: - Samostatne vykonávanie odborných pracovných činností v rádiológii; radiačnej onkológii a nukleárnej medicíne; ktoré zodpovedajú rozsahu a obsahu získaného vzdelania.

Ponúkaný plat

1008 - 1200 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Budúcim kolegom ponúkame: - dôkladné zaškolenie v tíme - adaptačný proces prispôsobený individuálnym potrebám - podporu kontinuálneho vzdelávania - možnosť zapojiť sa do individuálnych rozvojových programov zameraných na absolventov - priateľský kolektív a rodinnú atmosféru - jubilejné odmeny a príspevok zamestnávateľa do III. piliera podľa platných pravidiel - benefity zamerané na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis.Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Dôslednosť Tímovosť Znalosť ambulantných resp. nemocničných systémov je veľkou výhodou Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie