Vaša práca
je naším poslaním.

Doklad tovaru a predaj pyrotechniky v supermarkete! Časť mzdy vyplatená ešte pred Vianocami!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných pracovníkov na výpomoc v supermarkete počas vianočných sviatkov na dokladanie tovaru.

V prípade záujmu nám zašlite svoje CV alebo nás kontaktujte telefonicky.
!!!Práca je na TPP!!! (vhodné pre študentov 18+ alebo popri zamestnaní).

Upresnenie platových podmienok

do 5,32 - 5,51 €/h brutto + príplatky podľa zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

- zmluva na TPP
- prípsevok na stravovanie
- zákonné príplatky

Po dohode je možné zaslať časť mzdy na účet už 21.12.2022.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- prax v obchode

- vlastná doprava do práce

- ochota pracovať na trvalý pracovný pomer

- schopnosť komunikovať mailom
- podmienka

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie