Práca v sklade s drogériou a iným tovarom v Holandsku.Jednoduchá práca aj pre páry! Rýchly proces vybavenia práce. NOVÁ vyššia garantovaná MZDA!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Heijen, Waalwijk
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    12,44 EUR/hod.
    •základná mzda 12,44 € brutto/h + príplatky za zmeny a nadčasy od 135% do 145% nasledovne:

    • + ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému
    + navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
    • mzda je vyplácaná týždenne
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Máte záujem pracovať v Holandsku pre známy veľkosklad s kozmetikou a iným drobným tovarom? Táto práca vám garantuje počet pracovných hodín a tým pádom aj MZDU!

Hľadáme logistických zamestnancov, ktorí chcú pracovať v spoločnosti ARVATO v lokalite Heijen v Holandsku.

Máte možnosť pracovať v rôznych oddeleniach napríklad so zdravotníckymi pomôckami, kozmetikou ako i drobnou elektronikou.

Jednoduchý a rýchly postup vybavenia práce.

POZOR:
1. Atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému.
2. Viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
3. Jazykové kurzy a školenia na Reach & Heftruck poskytnuté zamestnávateľom ZDARMA

Náplň práce
prijímanie a spracovanie objednávok
balenie a kontrola objednávok
evidencia objednávok v registračnom systéme
príprava tovaru na expedíciu
dodržiavanie bezpečnostných a hygienických predpisov

Lokalita
Heijen, Waalwijk Holandsko

Mzda
základná mzda 12,44€ brutto/h
príplatky za zmeny a nadčasy od 135% do 145% nasledovne:
19:00 – 00:00 = 16,79€
00:00 – 06:00 = 18,04€
06:00 – 07:00 = 16,79€
mzda je vyplácaná týždenne

Pracovné hodiny
práca na 2-3 zmeny (5 dní v týždni – Pondelok-Piatok). Zmeny sa rotujú každý týždeň
32 – 40 h / týždenne
128 garantovaných hodín počas 4 týždňov

Viac info o pracovnej ponuke si môžete prečítať na našej webovej stránke:

Benefity a ďalšie výhody:

• stabilná, dlhodobá práca
• doprava do/z práce ZDARMA
• vodiči denný bonus 3€
• 128 garantových hodín počas 4 týždňov
• možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom
• atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému (nezdaniteľná úľava, ktorá
zamestnancovi ponecháva vyššiu čistú mzdu)
• viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
• jazykové kurzy a školenia na Reach & Heftruck poskytnuté zamestnávateľom ZDARMA
• nízke vstupné náklady
• holandská pracovná zmluva
• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
• starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis na mail: email
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a poskytneme Vám podrobné info čo sa týka vycestovania.

Všeobecne požadované znalosti:

• anglický jazyk – A2 -B1
• predchádzajúca prax vo výrobe alebo sklade výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU!
• zodpovednosť, flexibilita
• čistý register trestov
• vodičský preukaz výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno