Vaša práca
je naším poslaním.

Baví Ťa práca v pohybe ? Nechceš stáť 8 hodín na jednom mieste ? Poď k nám pracovať ako zásobovač liniek! Mzda až 1100€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

preberanie materiálu uskladňovanie materiálu zásobovanie výrobných liniek materiálom príjem materiálu a výdaj materiálu do výroby práca v pohybe

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 860€ + variabilná zložka mzdy až 15%

Benefity a ďalšie výhody

navýšenie základnej mzdy po 6 mesiacoch na 890 € variabilná odmena do výšky 15 % dovolenková prémia 650 € + vianočná prémia 650 € využitie bezplatnej autobusovej dopravy zo smerov Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany... ubytovanie zdarma možnosť týždenných záloh bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Miesto výkonu práce sa nachádza v Topoľčanoch, doprava aj ubytovanie je zabezpečené zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

pracovitosť,manuálna zručnosť,samostatnosť,zodpovednosť a spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie