Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Zaujímavá práca operátor/ka vo výrobe svetlometov v Kočovciach . Mzda až 1100€ + nástupný bonus 1000€. Doprava zabezpečená zdarma.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuje sa na 3 zmeny. Ide o automobilový priemysel s výrobou svetlometov.
Práca je vhodná aj pre ženy!

- montáž svetlometov

- balenie hotových výrobkov

- sledovanie kvality komponentov

- dodržiavanie noriem a plánov výroby

Upresnenie platových podmienok

900€ +10 % variabilná zložka mzdy + príplatky podľa zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

- nástupný bonus 1000€ ( 500€ + 500€)
- stabilné zamestnanie
- doprava zdarma
- zákonné príplatky
- variabilná zložka mzdy 10%
- možnosť záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť,

- spoľahlivosť,

- zodpovednosť,

- flexibilita,

- ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie