HR kontrolór

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zaujímate sa o HR procesy, baví Vás práca s číslami a chcete sa ďalej rozvíjať ? Na oddelenie HR controlling hľadáme kolegu (ž/m/x), ktorý sa nebojí pracovať s veľkým množstvom dát, vie spájať súvislosti a vie si z nich vyskladať reporty od výmyslu sveta. Čo Vás na pozícii čaká: * pripravujete pravidelné mesačné a ad-hoc HR reporty, analýzy a prehľady * analyzujete podklady a sledujete čerpanie schváleného rozpočtu osobných nákladov * spolupracujete na príprave rozpočtov a finančných plánov v oblasti personálnych nákladov a vyhodnocujete ich čerpanie * sledujete a analyzujete vývoj kľúčových ukazovateľov v oblasti HR, vypracúvate návrh opatrení na ich zlepšenie * podieľate sa na rozvoji tak existujúcich HR informačných systémov ako aj implementácii nových * spolupodieľate sa na vytváraní, implementovaní a realizácii princípov, metodík a interných noriem v oblasti odmeňovania * nastavujete a implementujete mzdové úpravy v súlade s rozpočtom a príslušnými legislatívnymi normami Čo od Vás očakávame: * diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivitu * empatickú komunikáciu * flexibilitu * ovládanie práce s PC (SAP, Excel, Word; Azure výhodou), * prax v oblasti controllingu, analýz, spracovania finančných a/alebo personálnych dát * znalosť pracovného práva, znalosť legislatívy v oblasti zdravotníctva výhodou

Ponúkaný plat

1500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké výhody, benefity:
- stabilné zamestnanie
- príjemné pracovné prostredie
- príležitosť odborného a osobnostného rastu
- benefity pre zdravie, voľný čas, rodinu a kultúru

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, zašlite nám svoj životopis. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie