Asistent/ka predaja v Sexshope a Eshope

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Kukučínova, Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    900 - 1500 EUR
    Zarob si hoc 1500 V ČISTOM, všetko záleží od tvojej šikovnosti a schopnosti predávať.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Ahoj milá budúca kolegyňa/kolega. Pridaj sa do nášho kolektívu. Naše pracovisko zahŕňa predajňu sexshopu a parfumérie a tiež sa z neho expedujú objednávky prijaté cez e-shop.

Práca je rozvrhnutá na krátky/dlhý týždeň čo dáva priestor dostatočným dňom voľna v mesiaci na vlastné koníčky a iné aktivity.

Potrpíme si na pohodovú a príjemnú atmosféru bez stresov, ale aby to bolo možné, musíme sa vedieť na seba spoľahnúť, preto je zodpovednosť jednou z najdôležitejších vlastnosti, ktoré by si vo svojej povahe mala/mal mať.

Stručný popis pracovnej náplne:

• Obsluha zákazníkov na predajni a práca s kasou (RP a Platobný terminál)
• Príprava a výdaj objednávok na osobný odber
• Asistencia manažérovi e-shopu pri kompletizácii a expedícii objednávok (chystanie tovaru, balenie a označovanie etiketou)
• Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
• Označenie tovaru etiketou s cenovkou, pridávanie návodov k produktom
• Kontrola a dokladanie tovaru do vitrín
• Udržiavanie čistoty na pracovisku (umývanie vitrín a pod.)
• kontrola stavu zásob a inventúry

• Práca na dlhý a krátky týždeň
• Dlhý týždeň : pondelok, utorok, piatok, sobota ..Krátky týždeň: streda, štvrtok
• Pracovná doba od 08.00 hod do 20.00 hod
• Nedele zatvorené

Platové podmienky:

- počas zaúčania sa MZDA pohybuje medzi cca 800 - 900 eur/mesiac v ČISTOM.
hrubý základ 900 + príplatky, bonusy, príspevok na stravné nad rámec zákona

- po zaučení, pribudne variabilná zložka skladajúca sa z viacerých okruhov kde si vieš prilepšiť od 50 - 700 eur v ČISTOM za mesiac (Provízie, Bonusy za dosiahnutie cieľov, Odmeny)

- v prípade potreby ako sú Vianoce a pod príplatky za nadčasy

Benefity a ďalšie výhody:

+ Zamestnanecké zľavy
+ Príplatky za nadčasy
+ Príspevok na stravné nad rámec zákona
+ Provízie z predaja
+ Bonusy za dosiahnutie cieľov
+ Vianočná odmena

Informácie pre uchádzača:

Zašli nám svoj životopis prostredníctvom reakcie na túto pracovnú ponuku.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady:
• precíznosť
• spoľahlivosť
• čestnosť
• príjemné vystupovanie
• priateľskosť
• dochvíľnosť

Zručnosti a prax:
• počítačové zručnosti
• práca s kasou - (výhodou)
• predošlá prax na pozícii, kde sa pracuje s ľuďmi (napr. predavač) - (výhodou)
• prax v eshope - (výhodou)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (začiatočník - A2)
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre občana z Ukrajiny:
    Áno

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Pokladňa