Referent/-ka na oddelení ľudských zdrojov (Ref. č.: 15/2022)

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Brečtanová 1, Bratislava - Nové Mesto

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme posilu nášho malého HR tímu, ktorej náplňou práce bude:

- podpora pri organizovaní pracovných pohovorov - telefonická a emailová komunikácia so záujemcami o prácu v našej spoločnosti
- príprava interných dokumentov súvisiacich s nástupom nových zamestnancov, zmenami pracovného zaradenia, prípadne výstupmi zamestnancov
- administratívne zabezpečovanie vstupných a periodických lekárskych prehliadok vo vzťahu k práci a ich evidencia
- spracovanie a kontrola dochádzky v internom systéme
- spracovanie podkladov na stravné
- príprava objednávok oddelenia HR
- spolupráca pri organizovaní a zabezpečovaní vzdelávania zamestnancov, účasti na konferenciách (tuzemské a zahraničné) a ich evidencia
- evidencia zahraničných pracovných ciest, registrácia zamestnancov na zahraničné vzdelávacie aktivity
- príprava a organizačné zabezpečenie zahraničných pracovných ciest
- administratívna podpora pri realizácii firemných benefitov
- telefonická a emailová komunikácia s obchodnými partnermi a so zamestnancami
- spolupráca pri príprave rôznych reportov za oddelenie ĽZ
- vykonávanie operatívnych činností oddelenia

Ponúkaný plat

1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

+ variabilná zložka mzdy až do výšky 25%

Benefity a ďalšie výhody

Ak sa stanete súčasťou nášho tímu, získate celý rad výhod, akými sú:

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaškolenie do pracovných procesov
- 5 dní dovolenky navyše
- príspevok do III. piliera
- stravné v plnej výške hradené zamestnávateľom
- vzdelávacie aktivity
- darčekové poukážky
- Multisport karta so zaujímavým príspevkom od zamestnávateľa

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky a máte seriózny záujem o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.kariera.zoznam.sk - "Reagovať na ponuku". Tešíme sa na Váš životopis.

V prípade, že nás Váš životopis zaujme, dohodneme si s Vami osobné stretnutie.

Uchádzačov súčasne informujeme, že v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú po ukončení výberového konania všetky poskytnuté osobné údaje zlikvidované.

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV: Spoločnosť TIPOS rešpektuje vaše súkromie, bez ohľadu na to, či Vaše osobné údaje spracováva spoločnosť sama o sebe alebo v mene iných strán. Podrobnejšie informácie o spracovávaní Vašich údajov môžete nájsť na www.tipos.sk, Ochrana súkromia → Ostatné → Vyhlásenie o ochrane súkromia – uchádzači o zamestnanie.

<a href="https://www.appgdpr.sk/doc/01G2P-WBZK3-HPTK-YZWH-2BA2-H2BS/DIP%20Vyhl%C3%A1senie%20o%20ochrane%20s%C3%BAkromia%20-%20uch%C3%A1dza%C4%8Di%20o%20zamestnanie.html">vyhlásenie o ochrane súkromia</a>

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

- príjemné vystupovanie
- proaktívny a svedomitý prístup ku zvereným úlohám
- schopnosť tímovej spolupráce
- chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe
- zmysel pre humor a tímovosť
- pozitívny prístup k telefonickej a osobnej komunikácii s ľuďmi

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B