Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Nenáročná práca pre mužov aj ženy v Topoľčanoch: Operátor/ka výroby, mzda až 1090€ , doprava a ubytovanie ZDARMA!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov

- kontrola funkčnosti a kvality hotových výrobkov

- vizuálna kontrola

- balenie jednotlivých produktov

- práca v stoji

- práca v rukavičkách

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 810€ (po navýšení 860€) + variabilná zložka mzdy až 15%

Benefity a ďalšie výhody

- navýšenie základnej mzdy po 6 mesiacoch na 860 €
- variabilná odmena do výšky 15 %
- dovolenková prémia 650 € + vianočná prémia 650 €
- využitie bezplatnej autobusovej dopravy zo smerov Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Nitra...
- ubytovanie zdarma - možnosť týždenných záloh
- bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- dobrý zdravotný stav,

- manuálna zručnosť,

- ochota pracovať na zmeny.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie