Návestný majster - OZT ZT Bratislava

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    základná mzda 985 €/mes. brutto, nárast mzdy po získaní odbornej spôsobilosti na danú pozíciu
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:
- vykonávanie pravidelnej technickej údržby a odstraňovanie porúch na zverenom železničnom zabezpečovacom zariadení
- účasť na rekonštrukciách a budovaní nových zariadení

Benefity a ďalšie výhody:

POŽADUJEME:
- elektrotechnické vzdelanie
- bezúhonnosť,
- pozornosť, precíznosť (presnosť),
- praktické myslenie, pamäť,
- zvládanie stresových situácií,
- analyzovanie a riešenie problémov,
- komunikačné schopnosti (jednanie s ľuďmi),
- pružnosť v myslení,

Všeobecne požadované znalosti:

PONÚKAME:
- základná mzda 985 €/mes. brutto, nárast mzdy po získaní odbornej spôsobilosti na danú pozíciu
- stabilná práca na trvalý pracovný pomer
- práca na jednu zmenu
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
GARANTUJEME:
- termín výplaty k 12. dňu v mesiaci
POSKYTUJEME:
- cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- elektronické stravovacie poukážky alebo príspevok na stravovanie
- príspevok na ubytovanie a bývanie
VZDELÁVAME:
- odborné školenia na výkon práce
STARÁME SA O ZDRAVIE:
- pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec ZP
- príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
- zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov
MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :
- poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov
VÁŽIME SI VERNOSŤ:
- odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity