Zdravotnícky laborant pre oddelenie imunológie, Košice

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    850 EUR
    od 850 Eur (brutto) / dohodou. Možnosť individuálneho ohodnotenia relevantných skúseností a praxe
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu! Ak si absolvent, alebo máš aj skúsenosti v práci zdravotníckeho laboranta neváhaj a pošli nám svoj životopis, určite si nájdeš to správne uplatnenie a prácu, ktorá Ta bude baviť a posúvať vpred!

Tvojou náplňou práce bude:

podieľať sa na zabezpečovaní chodu imunologického príjmu,
vykonávať imunologické laboratórne vyšetrenia,
pod dohľadom vykonávať analytické postupy na pridelenom úseku imunológie,
obsluhovať bežnú a pod dohľadom aj zložitejšiu analytickú techniku
pripravovať základné roztoky a chemikálie potrebné k analýzam, pokiaľ je to potrebné
vykonávať analýzy biologického materiálu na základe presne pripravených a dodržiavaných postupov nachádzajúcich sa na jednotlivých pracovných miestach
vykonávať iné práce, ktoré súvisia s danou pracovnou náplňou podľa pokynov nadriadeného.

Benefity a ďalšie výhody:

stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení,
možnosť ďalšieho profesionálneho a odborného rastu,
korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
zamestnanecká zľava na produkty skupiny MedirexGroup,
príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec Zákonníka práce,
nárok na dovolenku nad rámec Zákonníka práce,
príspevok zamestnávateľa na DDS,
karta Multisport, Metro karta,
podpora ďalšieho vzdelávania,
príjemné pracovné prostredie.

Informácie pre uchádzača:

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Všeobecne požadované znalosti:

SZŠ - Zdravotnícky laborant alebo VŠ - Laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve
vzťah k práci v laboratóriu
pozitívny vzťah k výpočtovej technike a laboratórnym prístrojom
samostatnosť, spoľahlivosť
ochota podieľať sa na rozvoji spoločnosti
ochota vzdelávať seba, ako aj spolupracujúci personál

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou