custom-banner

Finančný analytik nákladov- AJ FULLY REMOTE (Ref. č.: 1-7-41060)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Náplň práce: - Nacenie a sledovanie vývoja nákladov na produkt - Kontrola nacenenia kusovníkov - Kontrola primeranosti výrobných predpokladov - Schopnosť priniesť finančný výhľad do nákladových údajov - Komunikácia a zaškolovanie ohľadom cost data - Dohľad nad vývojom sadzieb - Vývoj a vylepšenieť benchmark cost models - Podpora pri rokovaniach o nákupe - Prispievanie k iniciatívam na zlepšenie procesu - Komunikácia s internými oddeleniami

Benefity a ďalšie výhody:

Spoločnosť poskytuje zaujímavé benefity, ako napríklad: - 13. plat - Stravné lístky (plne hradené zamestnávateľom aj počas dovovolenky, alebo návštevy lekára) - Možnosť home office - Dni dovolenky navyše - Flexibilný pracovný čas - Svadobný príspevok, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri životných jubileách, príspevok na bývanie - Jazykové kurzy - Masáže na pracovisku, moderné relaxačné priestory a herňa

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Všeobecne požadované znalosti:

Veľmi radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné kritériá: - Vysokoškolské vzdelanie (vyžaduje sa bakalársky/magisterský titul- financie, obchod alebo technický smer) - Znalosť anglického jazyka na úrovni B2-C1 - 1-2 roky skúseností prednostne v oblasti kalkulácií alebo inej finančnej pozície, ako je napríklad finančný analytik, plant controller, technický nákupca - Skúsenosť s čítaním technickej dokumentácie - Pokročilá znalosť MS Excel (kontingenčné tabuľky, vyhľadávacie funkcie a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa