#TsmeMy

    Segmentový manažér pre domácnosti (Magenta 1)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Pozícia / odvetvie

    Telekomunikácie; PR manažér

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Nestáva sa často, že v Slovak Telekom budujeme nové tímy. Tento krát je to však, aj vďaka agilnej transformácii, inak. Máte pocit, že Vaša kariéra potrebuje refresh? Potom máme pre Vás riešenie.

    Staňte sa naším novým segmentovým manažérom pre jeden z našich kľúčových segmentov - domácnosti. Tie od nás nakupujú celé spektrum služieb, medzi nimi aj našu obľúbenú konvergentnú ponuku, ktorú určite poznáte pod názvom Magenta1 - Telekom.

    Staňte sa dôležitou súčasťou nášho tímu a pomôžte nám lepšie porozumieť potrebám našich zákazníkov a vytvárať pre nich stále nové a inovatívne ponuky služieb.

    Na zodpovednosť Vám zveríme:

    • definovanie marketingovej stratégie a návrhy vylepšení nášho produktového portfólia
    • dizajn a koordináciu marketingových propozícií a kampaní, ktoré okúzlia našich zákazníkov a následné vyhodnocovanie výsledkov týchto propozícií
    • úzku spoluprácu s celým tímom špecialistov od dátových analytikov, cez produktových a procesných špecialistov až po lead solution designerov
    • neustále monitorovanie trendov na trhu a ponuky konkurencie

    Radi sa s Vami stretneme ak:

    • máte preukázateľnú skúsenosť s vedením projektov
    • sa zaujímate o oblasť marketingu - sledovanie trendov
    • ste proaktívny a nebojíte sa priniesť nové inovatívne nápady
    • máte aktívnu znalosť anglického a slovenského/českého jazyka
    • sa pri prezentovaní svojich nápadov cítite ako ryba vo vode
    • ovládate nástroje ako MS Excel, MS PowerPoint a JIRA

    Ponúkame Vám:

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon na kvartálnej báze.
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
    • Flexibilná pracovná doba s možnosťou home office
    • Dovolenka a oddych: Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše.
    • MultiSport: Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka karte MultiSport.
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Akciový program „Shares2You“: Hľadáte výnimočný benefit? Staňte sa akcionárom Deutsche Telekom. Akcie predstavujú zaujímavý spôsob, ako uložiť a ideálne aj zhodnotiť svoje úspory.
    • Zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
    • Pomoc pri životnej situácii: Skúša vás život? Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
    • Psychologická poradňa: Čelíte ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôverte sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
    • Gastro karta: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 4,80 € na každý pracovný deň.
    • Rekreačný príspevok: Budete s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máte vo vrecku.
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

    Ponúkaný plat

    1800 - 1801 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + 15% ročný bonus (finálnu výšku ponúkanej mzdy si dohodneme spoločne na základe Vašich zručností a skúseností)

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!