Junior Client Executive – Graduate

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pro našeho klienta, moderní mezinárodní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior Client Executive – Graduate.

Hledáte zaměstnání po ukončení studia? Absolvoval jste v posledních 2 letech vysokou školu? Jste studentem vysoké školy s praxí alespoň 2 roky? Chcete praktické zkušenosti v oblasti pojištění a řízení rizik?

Náplň Práce:
• komunikace s klienty z firemního portfolia
• správa a návrh pojistného krytí pro své klienty
• odborná konzultace při řízení rizik
• akviziční činnost nových klientů prostřednictvím firemních zdrojů ale i vlastních
• spolupráce s kolegy z jiných oddělení
• účast na obchodních jednáních s klienty

Požadujeme:
• ukončené nebo probíhající vysokoškolské vzdělání (ideálně ekonomické zaměření, ale není podmínkou)
• proaktivní přístup a schopnost pracovat samostatně
• flexibilita a ochota k vysokému pracovnímu nasazení
• pracovitost a ochota učit se nové věci
• networking / rozvíjení vztahů s obchodními partnery
• obchodní zaměření
• komunikativnost
• angličtina na úrovni B1
• řidičský průkaz skupiny B je výhodou
• znalost MS Office

Nabízíme:
• pozici vhodnou pro absolventy
• plný nebo zkrácený úvazek
• profesní školení a kariérní růst
• práce v příjemném kolektivu v centru Bratislavy
• možnost práce z domova
• služební telefon a notebook
• stravenky v plné výši
• flexibilní pracovní doba
• zajímavé bonusové ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• ostatní výhody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno