custom-banner

OTVORENÝ NÁBOR SKLADNÍKOV S VZV okolie Komárna a Kolárova s DOPRAVOU ZADARMO

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame prácu vo voňavom prostredí známej potravinárskej spoločnosti, ktorá ponúka dopravu ZADARMO z okolitých okresov
Náplň práce:
- práca v potravinárskom sklade na VZV
- privážanie/odvážanie potrebného materiálu
- naskladňovanie hotových výrobkov
- udržiavanie čistoty na pracovisku
Pracovný čas:
3 zmenná prevádzka (ranné/poobedné/nočné) VÍKENDY VOĽNÉ

Benefity a ďalšie výhody:

- DOPRAVA ZADARMO
- pravidelný prídel produktov

Informácie pre uchádzača:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všeobecne požadované znalosti:

skúsenosť s prácou na VZV ( ideálne s platným VZV preukazom - vieme aj zabezpečiť )
ochota pracovať na zmeny
spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity