#TsmeMy

    Brigáda (analýza nájomných zmlúv)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Čo budete robiť

    • Hľadáme šikovného študenta, ktorý bude chcieť s nami spolupracovať na zefektívnení/digitalizácii práce v telekomunikačnej spoločnosti
    • Budete zodpovední za analýzu nájomných zmlúv, ich vyhodnocovanie a následné zaznamenávanie zistených informácií
    • Budete pracovať plne elektronicky s kópiami nájomných zmlúv

    Čo očakávame

    • študent vysokej školy s právnickým, technickým alebo ekonomickým vzdelaním
    • Očakávame analytické myslenie, pracovitosť, samostatnosť a zmysel pre detail.
    • Stabilný týždenný výkon minimálne 10 hodín/týždeň a v priemere 15 hodín/týždeň

    Čo Vám ponúkame

    • flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu, aby ste mohli zosúladiť prácu a školu
    • Práca na čiastočný úväzok 15 hodín týždenne
    • Firemný notebook - pôžička
    • Dohoda o dočasnej pracovnej skúsenosti (TWA) na dobu určitú 4 mesiace s možnosťou predĺženia
    • Odmena 5-7 EUR na hodinu v závislosti od skúseností a výkonu
    • Príležitosť na profesionálny a osobný rozvoj

    Ponúkaný plat

    5 - 7 EUR

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!