Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

PREDAVAČ/POKLADNÍK - mzda 5,64€/hod + stravné lístky

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme výpomoc do supermarketov vBratislave !

Vašou náplňou práce bude:

- práca na pokladni s hotovosťou

- doplňovanie tovaru na predajnú plochu

- práca na predajni a v sklade

Pracovný čas: -raná zmena: 06:00-13:00 -poobedná zmena: 13:00-21:00

Upresnenie platových podmienok

5,64 € / hod + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- finančný príspevok na stravovanie: 2,81 €
-príspevok zo sociálneho fondu: 0,66 €
-benefit na stravu: 0,05 €
- doplatok zamestnanca/kyne na stravu 0,48 €
- mžnosť predĺženia spolupráce
- práca na TPP

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- potravinársky preukaz výhodou

- skúsenosť s prácou na pokladni výhodou

- skúsenosť s prácou v obchode/sklade výhodou

- flexibilnosť

- zodpovednosť

- fyzická zdatnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie