Špecialista podpory aplikácií - zástup za MD/RD

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Staň sa súčasťou nášho tímu a buduj s nami značku, ktorá prispieva k pozitívnemu vnímaniu zdravotnej starostlivosti. Ak rád komunikuješ a teší Ťa spokojný zákazník, nebojíš sa hľadať riešenia a baví Ťa nastavovať a konfigurovať systémy, si u nás na správnom mieste. Čo Ťa na tejto pozícii čaká? * si podporou pre používateľov CORE systému polikliník * flexibilne riešiš požiadavky so zadávateľmi - lekári, sestričky, polikliniky * dohliadaš na správny chod systému a upozorňuješ na možné riziká a chyby * riešiš otázky, incidenty a eviduješ podnety na zlepšenie funkcionalít * zadávaš a riešiš zmenové požiadavky v spolupráci s business analytikom * komunikuješ s dodávateľmi a tvoríš návody pre používateľov * podieľaš sa na nasadzovaní nových verzií systému

Ponúkaný plat

1500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- možnosť rozvíjať svoju kariéru
- nápomocný tím
- odborný a osobnostný rast
- benefity pre zdravie, voľný čas, rodinu a kultúru

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Ťa pozícia zaujala, pošli nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Logické myslenie, dôslednosť, systematickosť Proaktívny prístup k práci Schopnosť analýzy a syntézy neúplných a čiastkových dát Užívateľská znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook) schopnosť pochopiť a promptne riešiť požiadavky klienta

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B