Technik sieťového servisu (m/ž) - Dunajská Streda

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máte elektrotechnickú prax? Hľadáme šikovného kolegu, ktorý má odbornú spôsobilosť podľa § 23 Vyhl. č. 508/2009 Z.z.

Doprajte si konečne stabilitu a starostlivosť u TOP zamestnávateľa: 5 dní dovolenky navyše, každý rok príspevok na dovolenku 1 050 EUR brutto a ďalšie skvelé benefity...
Naviac Vám vyplatíme náborový príspevok v sume 1 200 EUR.

Tešiť sa môžete na nestereotypnú prácu v dobrom kolektíve. U nás budete:

• Zodpovedať za riešenie obnovy dodávky EE a odstraňovať poruchy na energetických zariadeniach VN, NN a TS
• Aktívne pracovať na zariadeniach pod napätím a v blízkosti napätia a nepretržite udržiavať distribučnú sústavu v prevádzkyschopnom režime
• Vykonávať údržbu energetických zariadení s cieľom zabezpečenia najnižšej možnej poruchovosti distribučnej siete
• Vykonávať revízne činností na energetických zariadeniach
• V zmysle poverenia komunikovať s dispečingom a manipulovať, zaisťovať a odisťovať pracovisko pre svoju prácu a prácu iného útvaru v zmysle legislatívy
• Vydávať „B" príkaz
• Vykonávať pohotovosť v zmysle harmonogramu

Upresnenie platových podmienok

od 1170 EUR brutto + 20 % kvartálna výkonnostná odmena /cca. 230 €/ + príplatky + náborový príspevok 1200 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

19.6.2023

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je na úrovni od 1170 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku, ktorá bude závisieť od skúseností a odborných znalostí kandidáta. Výška kvartálnej výkonnostnej odmeny je 20 % /cca. 230 €/ pri 100 % plnení ukazovateľov vyplácaná kvartálne + diéty cca 100 EUR netto + sociálny fond v sume 1050 EUR brutto vyplácaný 2 krát ročne na polovicu + ďalšie príplatky.
Garantujeme vyplatenie náborového príspevku v sume 1200 EUR.
Žiadosti zasielajte do: 19.06.2023

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ostatné certifikáty:
*Platný preukaz na práce vo výškach - výhodou
*Vodičský preukaz skupiny C - výhodou
*Odborná spôsobilosť na obsluhu pohyblivých pracovných plošín - výhodou
*Odborná spôsobilosť viazačov bremien - výhodou
Ďalšie požiadavky:
*Znalosť elektrotechniky/elektrických zariadení
*Spoľahlivosť
*Samostatnosť

Počet rokov praxe: 7

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B