Skladník s módnym oblečením so zvozovou dopravou

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Dunajská Streda
    Kostolné Kračany

    Pozícia / odvetvie

    Brigádnik, Skladník

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - Príjem tovaru, triedenie, zaskladňovanie, evidencia prijatého tovaru, skladové presuny v internom systéme
    - Expedícia tovaru na základe pick listu a všetky s tým spojené aktivity (vyhľadávanie, príprava tovaru, skenovanie do PC, balenie do expedičných kartónov)
    - Manuálne zaskladnenie/vyskladnenie
    - Vykonávanie inventúr
    - Udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
    - Spolupráca s kolegami z iných oddelení
    - Administrácia spojená s vyššie menovanými úkonmi
    - Ďalšie úlohy podľa pokynov a na príkaz nadriadeného

    Ponúkaný plat

    984 - 1304 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    1304€ brutto (vrátane variabilnej zložky a bonusov), 150 EUR variabilná zložka + 100 EUR dochádzkový bonus

    Benefity a ďalšie výhody

    - dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej, modernej spoločnosti
    - motivujúce finančné ohodnotenie
    - práca v dvojzmennej prevádzke (6:00-14:00 resp. 14:00 - 22:00)
    - zabezpečená doprava do zamestnania
    - možnosť kariérneho rastu
    - vlastné stravovanie v kantíne

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Termín ukončenia výberového konania

    31.8.2023

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok, skrátený úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    základné vzdelanie

    Jazykové znalosti

    Slovenský jazyk

    Všeobecne požadované znalosti

    - vek viac ako 18 rokov
    - zodpovednosť
    - aktívny prístup k práci a chuť učiť sa nové veci
    - dobrý zdravotný stav
    - tímový hráč, zmysel pre humor a optimistický pohľad na svet
    - manuálna zručnosť a vysoké pracovné nasadenie
    - flexibilita, samostatnosť a spoľahlivosť

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno