Hľadáme šikovných kolegov do tímu vo výrobe - kompetážnikov. Tak príď k nám a získaj nástupný bonus 500 € !!!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Čab 268, 95124
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    6,00 EUR/hod.
    Základná mzda je od 5,80 € do 6,70 €
    K základnej mzde je 15% prémia + 30 € dochádzkový bonus + 13 plat
    Mzda závisí od výkonu, skúseností a kvality, uchádzačovi bude odprezentovaná osobne.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.10.2022

Informácie o pracovnom mieste

Tvojou náplňou práce u nás bude :
dokončovacie práce - izolovanie a kompletovanie kovových výrobkov (ľahšie zámočnícke práce)

Benefity a ďalšie výhody:

stabilná práca v spoločnosti s viac ako 30 ročnou tradíciou na trhu
- teplá strava priamo v areáli spoločnosti
- zabezpečenie servisu pracovného oblečenia- 3 sady pracovné oblečenie,
- možnosť prémie za odporúčanie kandidáta na voľné pozície do výšky 250 €,
- príspevok na regeneráciu vo výške 100 €
- príjemný pracovný kolektív
- príspevok pri životných jubileách, pri svadbe, pri narodení dieťaťa a iné
- zaškolenie a zaučenie na uvedenej pracovnej pozícii,

Všeobecne požadované znalosti:

- flexibilita, samostatnosť a pracovitosť
- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- ochota a chuť pracovať na zmeny
- manuálna zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno