NAY a.s.
Nay Elektrodom

Hľadáme Systémového pracovníka skladu do centrálneho skladu NAY v Senci. Neváhaj, pridaj sa k nám a zarábaj minimálne 1600 €

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
Distribučné centrum NAY, Diaľničná cesta 2, 903 01 Senec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pridaj sa k nám a buď pri tom, ako modernizujeme náš centrány sklad NAY v Senci.

V súvislosti s nasadením novej technológie pre automatizáciu skladu AutoStore, na ktoré sa už usilovne pripravujeme, rozširujeme náš tím o pozíciu Systémového pracovník skladu.

Ak si rád pri zrode nových vecí a myslíš, že nižšie uvedená náplň práce je pre teba to pravé "orechové", daj nám o sebe vedieť.

Čo bude tvojou náplňou práce:

  • úpravy systémového nastavenia za účelom optimalizácie procesov v sklade
  • softwarové ovládanie robotického stroja
  • optimalizácia stavu zásob
  • aktualizácia základných dát tovarov na základe Control Reportu a iných systémových reportov
  • aktualizácia základných dát tovarov
  • optimalizácia skladových procesov v rámci SAPu
  • pravidelný reporting
  • účasť na IT projektoch
  • inventarizácia zásob

Ponúkaný plat

1600 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1600€

Benefity a ďalšie výhody

Čo môžeš očakávať od nás?

  • v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike, máš možnosť si ju kúpiť u nás za zvýhodnené CENY
  • ak Ťa počas dňa prepadne hlad, použiješ svoju stravnú kartu, kde Ti prispievame na STRAVNÉ NAD RÁMEC zákona
  • staráme sa o pitný režim a ponúkame voňavú KÁVU alebo ČAJ v neobmedzenom množstve
  • pomôžeme Ti udržiavať sa fit, a to MULTISPORT kartou a balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
  • vďaka benefitnému systému CAFETERIA si môžeš vybrať ďalšie benefity, ktoré najviac vyhovujú TEBE
  • užiješ si veľa zábavy na NAY PÁRTY a ďalších firemných teambuildingoch
  • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
  • zdravie je pre nás takisto dôležité, preto máme SICK DAY
  • ak k nám odporučíš svojho známeho, ODMENÍME ŤA
  • vážime si dlhodobých a verných zamestnancov, takže môžeš získať DOVOLENKU NAVIAC
  • ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ
  • môžeš využiť ZVÝHODNENÉ PAUŠÁLY u mobilného operátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

21.11.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme IBA kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

  • ZNALOSŤ SAP
  • prax s programom EXCEL a WORD na úrovni pokročilý
  • znalosť SIX SIGMA výhodou
  • znalosť angličtiny výhodou
  • ochota učiť sa nové veci
  • zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie