S okamžitým nástupom prijmeme do skladu - BALIČOV, MANIPULANTOV - na trvalý pracovný pomer. Práca je na 2 zmeny (nočná zmena nie je). Zálohy zo mzdy možné!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

pozícka - skladník - manipulačný pracovník, balič

- manipulačné práce s vylisovanými dielmi
- skúsenosti s manipuláciou s bremien
- práca pri zásobovaní výrobnej linky materiálom

pozícia - vodič vysokozdvižného vozíka
- u vodičov vzv - platné osvedčenie na vedenie VZV
- skúsenosti s vedením VZV

Informácie a bezplatná registrácia:
Náborová kancelária - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

Ponúkaný plat

850 - 1050 EUR

Upresnenie platových podmienok

Balič - základná mzda 850€ / mesiac brutto + mesačný bonus až do výšky 13% + ďalšie príplatky podľa Zákonníka práce

Vodič VZV - základná mzda 1050 € / mesiac brutto + mesačný bonus až do výšky 13% + ďalšie príplatky podľa Zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

Benefity a ďalšie výhody:

- pracovná zmluva
- možnosť záloh
- doprava individuálna - príspevok na dopravu 0,07€/ KM
- stravné
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno