custom-banner

Junior/Senior nákupca

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1300 EUR
    v závislosti od skúseností a seniority sa plat môže výrazne meniť
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Pre našich klientov hľadáme junior aj senior nákupcov.

Náplň práce:
- zodpovednosť za operatívny a/alebo strategický nákup,
- podpora procesu výberu dodávateľov
- prehľad trhu
- podpora pri tendroch a aukciách
- kooperácia s ďalšími oddeleniami

Benefity a ďalšie výhody:

• Ročný bonus
• Plne hradené stravné lístky
• Voliteľné benefity: Cafeteria/Multisport karta
• Sick days
• Športový klub & dni zdravia
• Letná a zimná party
• Možnosť kariérneho rastu

Všeobecne požadované znalosti:

Skúsenosť z medzinárodného servisného centra je výhodou
Flexibilita a schopnosť reagovať dobre pod tlakom
Proaktívny prístup
Silná miera zodpovednosti, samostatnosti a osobnosť s vysokou mierou motivácie
Schopnosť pracovať v teame, ako aj samostatne
Osobnosť otvorená ku pravidelnej komunikácii a so snahou posúvať riešenia problémov k úspešnému uzatvoreniu
Skúsenosti s vyjednávaním
Schopnosť plniť úlohy podľa časového plánu a požiadaviek na kvalitu

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)