Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Одіденец? Хочеш зробити ВНЖ? Працюй пікером на складі косметики З/П від 1018 € . Безкоштовне перевезення!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Šaľa, Senec; Galanta

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• прийом товару на склад
• робота з терміналом
• робота зі скенером
• контроль етикеток, правильних кодів EAN та упаковки
• оформлення логістичних карток
• контроль розбіжностей, що виникають при надходженні товару
• робота на низькопідйомній машині

Upresnenie platových podmienok

Cтавка 1018 €/місяць + талони на харчування 5,1 €/день+13,14 заробітня плата

Benefity a ďalšie výhody

- робота в дві зміни: 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00
- 13 та 14 зарплата
- талони на харчування в розмірі 5,10 евро
- забезпечене перевезення: Šaľa, Galanta, Sládkovičovo, Pezinok, Senec

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie