Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Operátor/ka výroby v Holíči so mzdou až 1200€! Ubytovanie ZDARMA!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-práca na 3 zmeny
-výroba interiérových doplnkov (opierky, výplne dverí, stredové konzoly, palubové dosky)
-vstupná a výstupná kontrola kvality materiálu
-práca s prírodnou a syntetickou kožou
-obsluha strojov a zariadení
-práca s lepidlami

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 860€ (po skúšobnej dobe 960€) + dochádzkový bonus až 50€ + výkonnostný bonus až 100€ + stravné lístky + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

-navýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 960€
-dochádzkový bonus do výšky až 50€
-výkonnostný bonus do výšky až 100€
-príplatok za poobedné zmeny
-stravné lístky
-ubytovanie zdarma pri 100% dochádzke
-možnosť čerpania týždenných záloh
-bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

-skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou
-samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
-ochota pracovať na 3 zmeny
-manuálna zručnosť
-dobrý zdravotný stav
-chuť pracovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie