Hľadáme baličov do spoločnosti RiF Europe pri Amsterdame. Jednoduchá práca kde nie je potrebná znalosť AJ a ani skúsenosti. Dochádzkový BONUS!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Budete pracovať pre celosvetovú spoločnosť ktorá aktuálne rozbehla expedíciu aj v Európe hneď pri letisku Schipol v Holandsku.

Vašou náplňou práce budú výrobné práce pri odbere objednávok (vakcíny).
Náplň práce:
- nalepovanie nálepiek s adresami,
- balenie objednávok.

Práca je na zmeny: 06:00 - 15:00, 09:00 - 18:00, 15:00 - 00:00

Lokalita: Hoofddorp

Mzda:
Základná mzda je - 11,08€ brutto/h
+ 8,33% holiday money

Dochádzkové BONUSY:
• bonus 100€ pre pracovníkov ktorí budú pracovať aspoň od po - pia v týždni 51 (od 19 do 25 decembra 2022)
• bonus 100€ pre pracovníkov ktorí budú pracovať aspoň od po - pia v týždni 52 (od 26 do 1 decembra 2022)
• bonus 100€ pre pracovníkov ktorí budú pracovať aspoň od po - pia v týždni 1 (od 2 do 6 januára 2023)

Viac informácií o pracovnej ponuke si môžete prečítať na našej webovej stránke:

Benefity a ďalšie výhody:

- stabilná, dlhodobá práca
- holandská pracovná zmluva
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
- nemusíte mať znalosť cudzích jazykov, prax, ani vodičský preukaz
- nízke vstupné náklady
- týždenná mzda
- ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu)
- doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto)
- viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie

Informácie pre uchádzača:

Ponuka je stále aktuálna! Pošlite nám obratom svoj životopis na email email Keď nám príde Váš životopis, budeme volať počas najbližších dní, aby sme Vám podali info. Postupne kontaktujeme každého!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno