Realitný maklér zastupujúci našu spoločnosť v jednotlivých krajoch!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

BeMi realitná kancelária je spoločnosť, ktorá vďaka svojej nepretržitej práci a usilovnosti pôsobí na realitnom trhu už vyše 20 rokov. Ak sa chcete stať súčasťou tejto silnej a stabilnej firmy, tak neváhajte! Neustále sa rozrastáme a hľadáme nových členov do svojich tímov po celom Slovensku.

Náplň práce realitného makléra v našej spoločnosti:
- vyhľadávanie potencionálnych príležitosti na obchod,
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom,
- ziskavanie nových klientov pre predaj a kúpu nehnuteľností,
- návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia,
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia, s pomocou svojho manažéra,
- využívanie svojej kreativity pri prezentácií nehnuteľností,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami a potencionálnymi klientmi,..

Benefity a ďalšie výhody:

Svojim maklérom ponúkame nasledovné benefity a to:
- máme vlastné callcentrum, ktoré pomáha maklérom v navolávaní nových zákaziek a rozširovaním svojho portfólia,
- možnosť rozširovania si svojich jazykových schopností,
- odmeňovanie najlepších maklérov/manažérov,
- náborový softvér,
- odmeňovanie najlepších maklérov na mesačnej báze,
- v rámci pobočky mať možnosť využívať firemné vozidlo,
- zabezpečujeme firemné vizitky,
- poskytujeme reklamné plachty,
- zabezpečovaním právneho servisu u našich právnikov,
- dávame možnosť viesť si svoj vlastný tím, z čoho plynú ďalšie výhody,...

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor do kancelárie.

Všeobecne požadované znalosti:

U svojich nových kolegov uvítame hlavne: seriózne vystupovanie, dochvíľnosť, príjemné vystupovanie a mať k dispozícii svoje vlastné motorové vozidlo!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B