Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Skladník vo výrobe v Topoľčanoch - mzda až do 1150 €! Pohovor v Prešove! Aj bez kurzu VZV!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nových kolegov/kolegyne do závodu v Topoľčanoch, kde sa vyrábajú svetlá pre automobilový priemysel. Po úspešnom pohovore máte istý nástup. Možnosť pohovoru aj v Trnave, Nitre a v Topoľčanoch.
Čo Vás čaká v novom zamestnaní?

- zásobovanie liniek

- práca s PC

- práca v sklade

- práca na 3 zmeny

- obsluha VZV

- import/export

Upresnenie platových podmienok

základná mzda do 920 € - závisí od pozície + Variabilná zložka mzdy 15% + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- možnosť záloh
- variabilná zložka mzdy do výšky 15% po nástupe, po 5. odpracovaných rokoch do výšky 18%
- príplatky podľa ZP
- mimoriadna odmena za jednu nadčasovú víkendovú zmenu 50 €
- kvartálna odmena na montáži až do výšky 100 €
- dovolenková a vianočná prémia spolu vo výške 1300 €
- stravovanie vo vlastnej jedálni
- doplatok len 0,69 €
- zabezpečená firemná doprava
– pohodlný odvoz a dovoz do práce zdarma
- ubytovanie zabezpečené zdarma
- čisté a bezpečné pracovné prostredie
- ročný príspevok na benefitnú kartu
- odmena za odporučenie známeho
- odmena za inovatívne nápady a zlepšovacie návrhy
- príležitosť kariérneho rastu
- vždy čerstvé informácie
- vlastná aplikácia pre zamestnancov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Možnosť zamestnať sa aj na iných pracovných pozíciách alebo v iných mestách. Viac informácií Vám poskytneme pri osobnom stretnutí na našej novej pobočke v Prešove alebo v Nitre a Trnave.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

U nás dostáva možnosť zamestnať sa každý uchádzač, ktorý spĺňa tieto požiadavky:

- Manuálna zručnosť

- Dobrý zdravotný stav

- Ochota pracovať v noci

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie