Všeobecný lekár PLK Medissimo

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie - všeobecný lekár pre dospelých  * samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosť

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti
- zabehnuté rehabilitačné inovované centrum
- pracovná doba 7:00 - 15:30

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

postgraduálne vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie