custom-banner

Hľadáme skúsených vodičov VZV - montáž - 9€/h. + príplatky

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    9,00 EUR/hod.
    9 EUR/hod.
    9 €/hod + príplatky - nočná, nadčas, víkend a sviatok
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Ponúkame prácu pre záujemcov, ktorí majú záujem o prácu vodiča VZV na montáži.

Táto práca zahŕňa jednu alebo viac z nasledovných činností:
- vozenie dielov zo skladu na kontrolu
- prebaľovanie dielov z veľkého balenia do menších
- naskladnenie , vyskladnenie, nakládka, vykládka,
- príprava a skladovanie manipulačných jednotiek ,triedenie tovaru
- dodržiavanie pravidiel zoskupení tovaru,
- čítanie etikiet, kontrola tovaru a naskladnenie podľa údajov

Práca vhodná pre mužov. Pre záujemcov poskytujeme komplexné zaškolenie na každý vykonávaný post.
Pracuje sa na tri zmeny s dĺžkou zmeny 7,5 hod.
Možnosť privyrobiť si na dobrovoľných nadčasových a víkendových zmenách.

Zamestnanecké výhody, benefity:
-plat 9€/h. + príplatky

Možnosť kariérneho postupu v rámci oddelenia aj spoločnosti.

V prípade výpadkov výroby dočasné presunutie pracovníkov na iné firemné pracoviská s uchovaním platových podmienok čo zaručí kontinuálny príjem.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- študent vysokej školy

Vodičský preukaz:
B, C

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Požiadavky na kandidáta:
- manuálne zručný
- pracovník musí mať prax ako vodič VZV 1 rok, oprávnenie W1 + C

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B