custom-banner

Operátor / výpomoc na linkách - montáž - živnosť 8,€/h.+ príplatky

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    8,00 EUR/hod.
    8EUR/hod.
    - plat 8€/hod + príplatky za nadčas, nočnú, víkend a sviatok
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Ponúkame prácu pre záujemcov, ktorí majú záujem o prácu operátora / výpomoc na linkách - montáž.

Táto práca zahŕňa:
- vozenie aut z linky do testovacích kabín
- práca sa vykonáva na linke
- práca je na živnosť
- práca na 3 zmeny
- vodičské oprávnenie skupiny B – výhodou manuál a aj automat

Práca je vhodná aj pre ženy. Pre záujemcov poskytujeme komplexné zaškolenie na každý vykonávaný post.
Vhodné aj pre kandidátov bez predchádzajúcich skúseností v automobilovom priemysle.

Pracuje sa na tri zmeny s dĺžkou zmeny 7,5 hod. Možnosť privyrobiť si na dobrovoľných nadčasových a víkendových zmenách.

Zamestnanecké výhody, benefity:
- plat 8€/hod + príplatky

Možnosť kariérneho postupu v rámci oddelenia aj spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B