Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Работа на складе косметики и бытовой химии в Сенце, оклад 1018 € брутто. Бесплатная развозка! Еженедельные авансы!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Сборка, складирование заказов
Подготовка и упаковка поддонов
Работа со сканером и электрокарой (NZV)
- обучение и удостоверение на вождение обеспечивает работодатель
Инвентаризация товара
Исполнение поставленных норм
Трудоустройство только для людей с ВНЖ (помогаем оформить, при необходимости)!

Ponúkaný plat

1018 EUR

Upresnenie platových podmienok

Оклад 1018 €/месяц + стравне листки 5,1 €/день

Benefity a ďalšie výhody

Работа в 2 смены (утренняя и послеобеденная)
Смены по 8 часов с понедельника по пятницу 13 и 14 зарплата в полном объеме
Талоны на питание (стравне листки) 5,10 евро
Обеспечена развозка с разных направлений: Šaľa, Galanta, Sládkovičovo, Pezinok, Senec
Склад кондиционируется в летом и отапливается зимой - комфортные условия работы!
Еженедельные авансы
Вознаграждение до 150 евро за рекомендацию нового кандидата

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Опыт работы на складе
- преимущество
Хорошее физическое здоровье
Ответственность, надежность, независимость
Желание работать

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie