Project Portfolio Manager

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Definovať a dohliadať nad dodržiavaním procesu riadenia projektového porfólia spoločnosti
• Definovať metodicko-procesné okolie pre projektové portfólio a projektové riadenie
• Zodpovedať za celkové projektové portfólio spoločnosti, jeho prioritizáciu a sledovanie plnenia
• Zodpovedať za riadenie požiadaviek biznisu na projektové portfólio a zabezpečovať jeho plnenie
• Kapacitne plánovať interné a externé zdroje pre realizáciu projektov
• Viesť riziká a problémy na úrovni projektového portfólia
• Monitorovať rozpočtové plnenia jednotlivých projektov
• Koordinovať projektové portfólio s projektovým portfóliom ZSD
• Viesť a definovať výbor pre riadenie projektového portfólia
• Participovať na príprave dlhodobej stratégie spoločnosti
• Vykonávať úlohy zadané nadriadeným v súvislosti s dohodnutým druhom práce
• Dodržiavať všetky zavedené procesy a plniť úlohy podľa svojej roly v procese

Ponúkaný plat

2800 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 2800 brutto + 20 % ročná výkonostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Hybridný spôsob práce (pracovisko - homeoffice)
• Príspevok na stravu v hodnote 4,80 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

17.10.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 2800 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
K základnej mzde prináleží aj 20 % ročná výkonnostná odmena pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 17.10.2022

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, Používateľ MS Windows

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Skúsenosť s riadením a dodávkou programov a IT projektov v multiprojektovom prostredí
*Znalosti metodík a best practice z oblasti projektového riadenia (PMP, PRINCE2) a IT Delivery (Waterfall, Agile)
*Prezentačné zručnosti
*Schopnosť viesť vyjednávanie a riadiť konflikty
*Budovanie a vedenie tímu
*Skúsenosť s prácou v Jira výhodou
*Prax v podobnej oblasti výhodou

Počet rokov praxe: 7

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B