Pôrodná asistentka - Nemocnica Partizánske

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Partizánske
Partizánske

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Výkon odborných pracovných činností v pôrodnej asistencii ktoré zodpovedajú rozsahu a obsahu získaného vzdelania vrátane ošetrovateľskej starostlivosti o ženu; metódou ošetrovateľského procesu a poskytovaná pôrodnou asistentkou samostatne

Ponúkaný plat

1008 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- Poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť v sieti ProCare pre Vás aj Vašich blízkych bez dlhých čakacích dôb.
- Darčeky pri príležitosti MDD, Mikuláša.. a mnoho ďalšieho.
- Podporujeme zdravý životný štýl- prispievame na multisport karty pre Vás a Vašich blízkych, organizujeme Mesiac zdravia, hradíme účasť na medzinárodných maratónoch
- S vernostnou kartou Dr. Max, môžete nakupovať lieky za zvýhodnené ceny.
- Každý rok odmeňujeme všetky sestry, lekárov, ozp pozície a taktiež každoročne vyhlasujeme víťazov Ligy výnimočných.
- Aktívne pristupujeme k študentom medicíny a ošetrovateľstva- organizujeme Letný Camp, vyhlasujeme Medika roka, Florence roka.

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

Výkon odborných pracovných činností v pôrodnej asistencii ktoré zodpovedajú rozsahu a obsahu získaného vzdelania vrátane ošetrovateľskej starostlivosti o ženu; metódou ošetrovateľského procesu a poskytovaná pôrodnou asistentkou samostatne alebo v spolupráci s lekárom

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno