Sestra -OAIM- Nemocnica Košice

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Košice

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na lôžkovom oddelení * vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi * realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

1008 - 1246 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- variabilná zložka mzdy
- motivačná odmena
- príplatok za zmenovú prevádzku
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a podpora ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti (Multisport karta, zľavová karta Dr. Max...)
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov
- odmeny pri životných jubileách a odchode do starobného dôchodku

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

vzdelanie v odbore ošetrovateľstvo, všeobecná sestra

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno