custom-banner

Skladník na poobedné hodiny! Skrátený úväzok! (Ref. č.: 4-21-40974)

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáš prácu v poobedných hodinách kde by si si mohol dobre privyrobiť? Hľadáme šikovnú výpomoc do skladu na skrátený úväzok s nástupom ihneď. Čo bude náplňou tvojej práce? - Príjem a evidencia zásielok na sklad - Nakládka a vykládka balíkov z kamiónov a kuriérskych vozidiel - Sortimentácia zásielok na základe produktov - Označovanie zásielok - Práca s internými aplikáciami spoločnosti - Tlač dokumentov Ponúkame: Mzda 740€ brutto. Práca od Pon do Pia od 17:00 do 22:15. VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČÍSLE 0902 958 032.

Benefity a ďalšie výhody:

- plne hradené gastrolístky v hodnote 5,85 € v čistom za každý odpracovaný deň - možnosť Multisport karty

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

A aké kritéria musíš spĺňať? - Ukončené stredoškolské vzdelanie - Čistý výpis z registra trestov, pretože budeš pracovať s leteckými zásielkami - Skúsenosti s prácou v sklade bude tvojou silnou zbraňou - Preukaz na VZV je VÝHODOU

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika / Skladník
Dátum zverejnenia: 21.07.2024

Iné možnosti práce