NAY a.s.
Nay Elektrodom

Referent oddelenia správy webového obsahu

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Vranov nad Topľou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zodpovednosť za produktový a imidžový obsah na www.nay.sk

- krátky a dlhý popis produktov

- popis príslušenstva/alternatívny produkt/náhrada za model

- listovanie produktov v SAPe, import PIFov

- video recenzie produktov, exkluzívne obrázky

Ponúkaný plat

770 EUR

Upresnenie platových podmienok

770 € mesačne

Benefity a ďalšie výhody

  • zamestnanecké ZĽAVY na predávaný sortiment
  • príspevok na STRAVNÉ lístky NAD RÁMEC zákona
  • MULTISPORT karta na športové a rekreačné vyžitie
  • ďalšie benefity formou CAFETERIE (benefit si vyberieš sám/sama)
  • preplácané NADČASY
  • PRÍSPEVOK pri životných udalostiach a jubileách
  • DARČEK pri narodení dieťaťa a mikulášsky balíček
  • mimoriadne ODMENY za mimoriadny prínos pre firmu alebo NAY nápad
  • program ODPORUČ ZNÁMEHO za odmenu
  • vecný DAR pre najlepších zamestnancov
  • možnosť získať DOVOLENKU naviac pre lojálnych zamestnancov
  • zaškolenie a neustále VZDELÁVANIE v odbore
  • práca v DYNAMICKOM kolektíve

  • Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Termín ukončenia výberového konania

    8.10.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Informácie pre uchádzača

    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

    Uchádzačov kontaktujeme spravidla do pár dní od zaslania žiadosti telefonicky.

    Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    • samostatnosť, zmysel pre detail
    • odolnosť voči záťaži/stresu, trpezlivosť

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno