#TsmeMy

    Poradca nastavenia zákazníckej hodnoty pre VSE (CVM Advisor)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Sme najväčší slovenský multimediálny operátor, ktorý na telekomunikačný trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodné poznatky, s cieľom uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Navyše T-Mobile a Slovak Telekom prechádzajú agilnou transformáciou a vy sa na nej môžete podieľať spolu s nami!

    Našou snahou je zákazníkom ponúkať správne služby v správnom čase a na tom správnom mieste. Do nášho stále sa rozrastajúceho VSE tímu aktuálne hľadáme CVM (customer value management) špecialistu, ktorý nám s tým pomôže.

    Čo na Váš čaká:

    • Koordinácia aktivít v oblasti segmentácie zákazníckych databáz a exekúcie direct marketingových kampaní
    • Navrhovanie, implementácia a rozvoj nástrojov databázových výberov
    • Analytická podpora v oblasti riadenia kampaní (prostredníctvom analýzy komunikačného potenciálu cieľovej skupiny)
    • Príprava expertných analýz vo zverenej oblasti marketingu
    • Definícia požiadaviek na dodanie vstupov z DWH na účely direct marketingových kampaní
    • Reporting, analýza a vyhodnocovanie direct marketingových kampaní
    • Participácia na projektoch podľa pridelenej role

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:

    • Zmysel pre dôslednosť, detail a end to end riešenia
    • Logické a analytické uvažovanie
    • Skúsenosť v oblasti segmentového manažmentu
    • Skúsenosti s SQL výhodou
    • Anglický jazyk B2/C1
    • MS Office pokročilý (prioritne MS Excel)
    • Znalosť telco prostredia (výhodou)

    Čo Vám ponúkame:

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte kompenzáciu každé 3 roky až do výšky 900 €
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! Navyše, ak sa bude dariť aj firme, máte šancu získať ročný bonus do výšky 15%
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office v pomere 60:40
    • Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Nadštandardná zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu  v našom zmluvnom zariadení.
    • Gastro karta: s príspevkom 4,80 € na každý pracovný deň
    • Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo, či so zľavami vďaka karte MultiSport karte
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou
    • Pomoc pri životnej situácii: Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch
    • Akciový program „Shares2You“: Staňte sa akcionárom Deutsche Telekom.

    Informácie o výberovom konaní

    Zaujala Vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem“ a vyplniť formulár.

    Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.

    Ponúkaný plat

    1700 - 1701 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    finálna výška mzdy sa odvíja od vedomostí a skúseností kandidáta (+15% ročný bonus)

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!