Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Оператор з виготовлення металевих автозапчастин на станках на живність із заробітною платою 9.50 євро на годину

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- виготовлення металевих деталей для автомобілів
- робота за чіткими інструкціями на підрізально-пресових машинах
- робота на зварювальних/клепальних станках
- заточування та зачистка деталей
- візуальний огляд деталей на основі заданих специфікацій та 100% контроль якості компонентів
- використання вимірювального інструменту
- проста робота зі сканером та документами
- робота на фрезерному верстаті з ЧПУ

Upresnenie platových podmienok

година праці 9.50, якщо потрібно житло 8.50

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – stredná škola

Všeobecne požadované znalosti

- мінімальний досвід роботи
- базові знання по роботі зі станками та обладнанням
- робота з вимірювальним інструментом
- добрий фізичний стан
- уважність до деталей
- відповідальність
- готовність працювати стоячи та в нічні зміни

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie