Poradca pre fotovolt a technické riešenia

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Trenčín

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Technické poradenstvo pre zák. (telefonicky a osobne)
• Príprava individuálnych ponúk pre zákazníkov
• Spracovávanie zmlúv a súvisiacej administratívy

Ponúkaný plat

1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

1100 EUR brutto + 29 % výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Príspevok na stravu v hodnote 4,80 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

1.11.2022

Termín ukončenia výberového konania

19.10.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni 1100 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. K pracovnej pozícii prináleží aj výkonnostná odmena vo výške 29 %.
Žiadosti zasielajte do: 19.10.2022

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Veľká chuť učiť sa nové technické veci o našich produktoch a službách
*Motivácia pracovať na sebe a získať výborné schopnosti, zručnosti na obsluhu našich zákazníkov
*Príjemné vystupovanie a hlas
*Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
*Radosť z práce so zákazníkmi
*Vzťah k technológiám
*Záujem o technické riešenia pre zákazníkov

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno