Daňový špecialista

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Daňový poradca

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* Miesto výkonu práce može byť Bratislava alebo Košice- podľa preferencií kandidáta * Daňové previerky a interný audit s dôrazom na daň z príjmov a DPH * Daňové konzultácie v oblasti dane z príjmov fyzických osôb * Kontrola zmluvných vzťahov z pohľadu dane z príjmov * Spracovanie Transférových dokumentácií  * Kontrola / Príprava daňových priznaní dane z príjmov právnických osôb * Dohľad nad registráciou daňových subjektov a dodržiavania daňového kalendára * Riešenie ad hoc daňových a účtovných otázok KANDIDÁT BY MAL MAŤ * výborná orientácia v daňových zákonoch * základná znalosť obchodného práva * znalosť medzinárodných noriem transférového oceňovania * praktické skúsenosti s DPH skupinou výhodou * znalosť medicínskeho práva výhodou OSTATNÉ ZNALOSTI * samostatnosť, zodpovednosť * schopnosť riešiť efektívne kritické situácie * schopnosť samostatného data miningu * oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority * analytické a logické myslenie, zmysel pre detail * tímovosť a stresová odolnosť * pokročilé znalosti MS office balíka * Excel- pokročilý

Ponúkaný plat

2000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, vyplňte formulár a pripojte svoj životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie