#TsmeMy

    Reprezentant zákazníckeho centra (m/ž) - Žilina

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Svet sa neustále mení, očakávania našich zákazníkov sa menia a my sa prirodzene meníme spolu s nimi. Našou snahou je neustále posúvať sa vpred, vylepšovať procesy a produkty tak, aby bol práve zákazník v centre nášho diania. Hľadáme tie najlepšie riešenia a odporúčame len to, čo máme sami vyskúšané. Naším zákazníkom ukazujeme cestu, ako ušetriť peniaze a čas, ktorý môžu tráviť so svojimi blízkymi.

    Nechceme však ostať len pri teórií a preto do nášho stále sa rozrastajúceho tímu hľadáme posilu, ktorá nám túto víziu pomôže naplniť.

    O čom práca konzultanta je:

    • o telefonickej komunikácii​
    • o poskytovaní profesionálneho servisu našim zákazníkom​
    • o vybavovaní požiadaviek a hľadaní toho najlepšieho riešenia​
    • o ponúkaní lepších možností a služieb ​
    • o vzájomnej spokojnosti (odporúčame len to, čo máme sami vyskúšané)​
    • o bežnej administratíve a spolupráci s ostatnými oddeleniami našej spoločnosti
    • o neustálom rozvíjaní vášho/nášho potenciálu

    Nemusíš mať žiadne obavy, máme profi tím ľudí, ktorí Ťa na toto všetko pripraví. Počas prvého mesiaca si prejdeš zaškolovacím procesom, počas ktorého Ťa naši tréneri oboznámia so systémami, produktami a službami s ktorými budeš v budúcnosti pracovať.

    Počas prvých 3 mesiacov na teba čaká motivačný bonus vo výške 300€! (navyše k základnej mzde).

    Našou snahou je neustále posúvať sa vpred a odmeníme každého, kto nám pomáha napredovať. Naši najlepší špecialisti si vďaka svojej šikovnosti dokážu zarobiť  až 1600 €.

    Koho hľadáme:

    • Zákaznícky orientovaného kolegu s príjemným vystupovaním a výbornými komunikačnými zručnosťami​
    • ​Pozitívne naladeného človeka, ktorý sa vie vynájsť a poradiť si v každej situácii​
    • Človeka, ktorý je ochotný učiť sa a posúvať sa ďalej
    • ​Pohodového kolegu, ktorý sa stane plnohodnotným členom nášho dynamického a stále sa rozvíjajúceho tímu.

    Čo ponúkame:

    • Stabilnú prácu v dynamickom a stále sa rozvíjajúcom tíme s priateľskou atmosférou a motivujúcim ohodnotením​
    • Pohyblivú variabilnú zložku, vďaka ktorej si dokážeš výšku svojej mzdy sám ovplyvniť​ (odmeny za individuálny výkon)
    • Prispôsob si prácu svojim potrebám vďaka možnosti home-office
    • Smartphone: Vyber si telefón a získaj naň kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
    • Zamestnanecký paušál: Dátuj neobmedzene, telefonuj a SMSkuj za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
    • Cafeteria: Benefity v hodnote až 500 € ročne – služby z oblasti športu a kultúry, príspevky na dopravu, dovolenku či jazykové kurzy
    • Gastro karta: Pochutnaj si na skvelom obede s príspevkom 5,85 € na každý pracovný deň.
    • Dovolenka a oddych: Relaxuj s 5 dňami osobného voľna navyše.
    • Telekom zľavy: Využi znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
    • Zľavy u partnerov: Uži si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
    • Akciový program Shares2You: Staň sa akcionárom skupiny Deutsche Telekom a čerpaj výhody s tým spojené.
    • MultiSport: Športuj alebo relaxuj so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka zvýhodnenej karte MultiSport.
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne ti nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Zdravotná starostlivosť: Dbaj o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
    • uLekára.sk: Využi bezplatnú online prevenciu a konzultáciu so špecialistami pre seba aj celú svoju rodinu.
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšír svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
    • Rekreačný príspevok: Budeš s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máš vo vrecku.
    • Dôchodkové sporenie: Priprav sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

    Každý je u nás vítaný

    Naši zamestnanci cítia, že majú u nás rovnaké príležitosti týkajúce sa zamestnania a kariérneho rozvoja, bez ohľadu na vek, pohlavie a gendrovú identitu, telesné a duševné schopnosti, národnosť, sociálny a etnický pôvod, politické názory, náboženstvo a svetový názor. Z toho máme obrovskú radosť. Sme odhodlaní sa neustále zlepšovať a vytvárať bezpečné pracovné prostredie pre všetkých.

    Informácie o výberovom konaní

    Zaujala ťa táto ponuka? Do výberu sa môžeš prihlásiť kliknutím na „Mám záujem“ a vyplniť formulár.

    Budeme radi, ak nám napíšeš aj pár riadkov o tom, čo ťa na tejto pozícii zaujalo.

    Ponúkaný plat

    1300 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    základná mzda 910€ + priemerný bonus vo výške 390 € a viac v závislosti od plnenia plánu (počas zaškolenia/prvých 3 mesiacov garancia bonusu vo výške 300€/mesiac)

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!