Naštartuj svoju kariéru ako Intraday Trader

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Riadenie a optimalizácia vnútrodenných pozícií bilančnej skupiny ZSE Energia
• Zabezpečovanie obchodovania s elektrinou na báze intraday na bilaterálnom a organizovanom trhu s elektrinou
• Komunikácia a riadenie zmien odberov/dodávky vybraných subjektov v rámci bilančnej skupiny
• Evidencia výpadkov odberov/dodávky vybraných subjektov v rámci bilančnej
• Vykonávanie dispečerskej agendy v plynovom segmente (zabezpečenie plynových nominácií na všetkých účastníkov trhu).
• Vedenie obchodnej agendy v IT systémoch
• Dohľad nad behom a funkčnosťou obchodných systémov ZSE Energia v režime 24/7
• Sledovanie trendov v oblasti energetiky, neustále vzdelávanie sa v oblasti energetického trhu

Ponúkaný plat

1250 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1250 EUR brutto v závislosti od skúsenosti kandidáta + 30 % výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Stravné poukážky v hodnote 4,50 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

20.10.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Na pozícia Intraday Tradera sa pracuje v nepretržitom režime, preto je pracovný čas rozvrhnutý nasledovne
1. deň ranná od 6:00h do 18:00h
2. deň nočná od 18:00h do 6:00h
2 dni voľno
Žiadosti zasielajte do: 20.10.2022

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Znalosť balíka MS Office
*Silné komunikačné schopnosti
*Schopnosť sústrediť sa, veľký zmysel pre detail
*Ochota pracovať v nepretržitom režime - ranná, nočná 2 dni voľno

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie