custom-banner

Vodič / prevážanie aút (Ref. č.: 6-21-40761)

Informácie o pracovnom mieste

- presúvať vozidlá na parkovisku - parkovať vozidlá na určené miesta Základný plat 1105,00€ + po skúšobnej dobe 45€ bonus + príplatky + bonusy. V prípade záujmu pošlite Váš životopis na mailovú adresu: email alebo volajte na tel. číslo 0911 050 791.

Benefity a ďalšie výhody:

- dochádzkový bonus - príplatok za poobednú aj nočnú zmenu - zaškolenie - podniková doprava do/z miesta výkonu práce (firma hradí 70% nákladov) -stavné lístky v hodnote 5,85€

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=

Všeobecne požadované znalosti:

- VP skupiny B minimálne 2 roky - aktívny vodič - záujem pracovať - ochota pracovať na zmeny - zodpovedný prístup

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika / Vodič osobného vozidla
Dátum zverejnenia: 25.06.2024

Iné možnosti práce