Práca v sklade - SEREĎ - pozície VODIČ NZV, VODIČ RETRAKU - NÁSTUP možný IHNEĎ !!! * zmluvná DOPRAVA z okolia ZADARMO, ubytovanie ZADARMO*

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
pozícia VAS 2 - balenie tovaru, kontrola + práca so scanerom

pozícia MHE 1 - picker s NZV - pickovanie, práca s ručným skenerom, LLOP / NZV - práca na nízkozdvižnom vozíku, nakládka, vykládka, premiestňovanie, ukladanie /oprávnenie na NZV/

pozícia MHE 2 - vodič RETRAKU - práca na retraku, nakládka, vykládka, premiestňovanie, ukladanie /oprávnenie na VZV/Retrak/

Zmennosť: práca v 3-zmennej prevádzke

DOPRAVA - zadarmo
UBYTOVANIE - zadarmo

Ponúkaný plat

950 - 1155 EUR

Upresnenie platových podmienok

VAS 2- základná hodinová mzda - 5,09€/hod brutto - 830€ brutto

MHE 1 - základná hodinová mzda - 6,13€/hod brutto - 1000€ brutto

MHE 2 - základná hodinová mzda - 6,44€/hod brutto - 1050€ brutto

• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
• nočné a ostatné príplatky podľa Zákonníka práce

Strava - hodnota stravného lístku - 4,80€ - plne hradené zamestnávateľom

Benefity a ďalšie výhody

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená zadarmo z uvedených zastávok:

- Pezinok, Vinosady, Modra, Budmerice, Kaplná, Cífer, Trnava, Sereď
- Horný Dvor, Senec, Hrubý Šúr, Zlaté Klasy, Jelka, Veľké Úľany, Sládkovičovo, Veľká Mača, Sereď
- Šaľa - Veča, Šaľa, Diakovce, Čierny Brod, Galanta, Váhovce, Dolná Streda, Sereď

Kontakt:
0917 839 697 alebo bezplatná linka 0800 500 520

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

dobrý zdravotný stav
u pozície NZV, Retrak oprávnenie na vozík - podmienka

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie