Hľadáme nového kolegu na pobočku do Popradu

NN Životná poisťovňa, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Poprad; Poprad

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

V našom tíme v Poprade na pobočke radi privítame nového kolegu, ktorého bude tiež baviť poradenstvo v oblasti zabezpečenia seba aj rodiny v prípade nepredvídateľných životných situácií. Budeš mať pridelených klientov aj z našej databázy.
Tvojou náplňou práce bude komunikácia s klientmi, uzatváranie zmlúv, servis a poradenstvo.
V našom tíme pracujú skúsení, lojálni, priateľskí a nápomocní ľudia, budeme radi, keď do nášho tímu zapadneš aj ty. Príď sa k nám pozrieť a zoznám sa s tým, ako pracuje NN poradca.

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

Transparentný a motivujúci provízny systém. Tvoj štart podporíme aj fixnou zložkou.

Benefity a ďalšie výhody

Zabezpečíme ti bezplatné moderné kancelárske priestory a vzdelávanie.
Ponúkame flexibilitu v čase a mieste.
Umožňujeme poradenstvo a podpis zmlúv aj online, čo klienti veľmi oceňujú.
Podporíme tvoj rozbeh fixnou zložkou, bez nároku na vrátenie našej investície.
Ponúkame zaujímavé výhry počas celého roka, môžeš s nami precestovať celý svet.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za váš záujem stať sa súčasťou NN.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Áno

Vhodné pre osoby so ZP

Áno

Áno